Informace

Provozovna truhlářství se nachází v obci Dyjákovičky, což je poblíž města Znojma. Naše zakázkové truhlářství však nenabízí své služby jen v regionu Znojmo, ale také v jiných oblastech.

Naše truhlářství je schopno ze dřeva vyrobit veškeré produkty – skříně, postele, knihovny, komody, židle, stoly, stolky, vitríny, sekretáře, police, botníky, obývací stěny, atd. Potřebujete nábytek do ložnice, nábytek do obývacího pokoje, nábytek do dětského pokoje, nábytek do koupelny, nábytek do kanceláře, atp.

Naše truhlářství poskytuje příznivé ceny a co nejkratší dodací termíny, které jsou závislé vždy na rozsahu zakázky. Naše truhlářství samozřejmě zajistí nejen výrobu objednaných výrobků, ale také jejich dopravu a montáž. Naše truhlářství nabízí komplexní služby.

Naše truhlářství pro Vás ze dřeva vyrobí v podstatě jakýkoliv produkt. Pokud máte zájem o služby našeho truhlářství, kontaktujte nás e-mailem: truhlarstvi-stipcak@seznam.cz nebo telefonicky: 605 944 827, rádi Vám zodpovíme jakékoliv otázky. Rádi Vás navštívíme, vše v případě potřeby změříme a uděláme pro Vás kalkulaci.


© Webmaster Ladislav Fiala